Copyright 2019 - MebleOKEY.pl

 

 RELAX STRONG (materac z lateksem)

 

Materac piankowy z kokosem, 4-warstwowy, dwustronny z zaleceniem korzystania od strony LATEKS. Materac twardy o właściwościach zdrowotnych, ortopedycznych i anty-bakteryjnych.

 

Górna warstwa materaca wykonana jest z lateksu, który posiada regularne otwory wentylacyjne, co umożliwia swobodną cyrkulacje powietrza, a co za tym idzie, właściwą gospodarkę wodną organizmu. Lateks charakteryzuje się wysoką elastycznością oraz dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając komfortowy i regenerujący wypoczynek. Jednocześnie nie odkształca się trwale i zachowuje swoją pierwotną formę. Pianka lateksowa jest materiałem bardzo wytrwałym o szerokiej tolerancji wagowej – jest wykorzystywana w materacach anty-odleżynowych. Jednym z surowców do produkcji lateksu jest mleczko pochodzące z drzewa kauczukowego.

 

Baza materaca (warstwa dolna) wykonana z wysokogatunkowej pianki T30 zapewnia trwałość wkładu.

 

Rdzeń materaca wykonany z maty kokosowej zwiększa wewnętrzną wentylację wkładu oraz zapewnia prawidłowe podparcie kręgosłupa podczas snu. Mata kokosowa wykonana z surowców naturalnych jest doskonałym izolatorem pola magnetycznego i cieków wodnych.

 

Zastosowanie warstwy wysokogatunkowej pianki T35 między kokosem a górną warstwą VISCO zapewnia odpowiednią miękkość i stabilność wkładu.

 

Pokrowiec z zamkiem rozdzielczym dostępny jest w wersjach: Poliester, Bawełna, Aloe-Vera, Silver.

 

 

 

f t g