Copyright 2019 - MebleOKEY.pl

Materac kieszeniowy 7-strefowy, 5-warstwowy, dwustronny, uniwersalny. Materac twardy o właściwościach zdrowotnych, ortopedycznych i anty-alergicznych.

Materace kieszeniowe to najczęściej wybierany rodzaj materaca w Polsce. Charakteryzują się one wysoką trwałością, komfortem oraz atrakcyjną ceną. Konstrukcja materacy kieszeniowych bazuje na tradycyjnych sprężynach, umieszczonych w oddzielnych kieszeniach. Sprawia to, że pracują one niezależnie od siebie, a ugięcie jednej nie powoduje reakcji kolejnych. Dzięki temu, materac dobrze dopasowuje się do kształtu ciała, a ruchy i zmiany pozycji śpiącej z nami osoby nie są tak mocno odczuwalne. Ponadto, same sprężyny są bardzo trwałe – wykonany z nich materac może służyć nam przez wiele lat.

Dodatkowo oferowane przez Nas materace kieszeniowe są 7-strefowe dzięki czemu idealnie dopasowują się do naturalnych kształtów ciała.

Górna oraz dolna warstwa materaca wykonana jest z pianki VISCO (pianka termoelastyczna - zmieniająca swoje właściwości sprężyste oraz kształt pod wpływem temperatury ciała). Zastosowanie pianki VISCO jako górnej warstwy sprawia że materac: dostosowuje się do kształtu ciała oraz zapewnia idealne ułożenie i podparcie ciała, redukuje naciski na całej powierzchni, przynosi ulgę dla kręgosłupa, szyi, bioder i kończyn, mniejsza napięcie mięśni i nerwów, a także nie uciska naczyń krwionośnych (ulepsza krążenie krwi).

 Zapewnia bardzo dobrą jakość odpoczynku oraz komfort snu- co pozytywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie. Środkowa warstwa wykonana z maty kokosowej zwiększa wewnętrzną wentylację wkładu oraz zapewnia prawidłowe podparcie kręgosłupa podczas snu. Mata kokosowa wykonana z surowców naturalnych jest doskonałym  izolatorem pola magnetycznego i cieków wodnych. Pokrowiec z zamkiem rozdzielczym dostępny jest w wersjach: Poliester, Bawełna, Aloe-Vera, Silver.

f t g