Copyright 2019 - MebleOKEY.pl

 

BRYZA STRONG

  

Materac piankowy z kokosem, 4 warstwowy, dwustronny, twardo-miękki o właściwościach ortopedycznych i anty-alergicznych.

Materac zbudowany w technice warstwowej. Proces ten polega na łączeniu elementów piankowych o różnych parametrach i właściwościach z naturalnym kokosem.

Rdzeń materaca, który spełnia rolę stabilizatora, zbudowany jest z wysokogatunkowej pianki poliuretanowej T30.

Głównym tworzywem wkładu materaca, który zastosowano jako warstwę górną i dolną jest specjalistyczna pianka HR. Jest to wysokoelastyczna pianka, która posiada w swojej strukturze miliony komórek (małych otworków), dzięki czemu jest przewiewna oraz perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu ciała i szybko reaguje na zmiany pozycji ciała podczas snu. Porowata struktura zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu – co stanowi skuteczną zaporę dla rozwoju wszelkiego rodzaju pleśni i grzybów. Pianka HR zapewnia optymalną elastyczność punktową i tym samym właściwe podparcie kręgosłupa. Ponadto ten rodzaj pianki posiada zdolność błyskawicznego powrotu do formy pierwotnej po ustaniu nacisku. Pianka HR to jeden z najbardziej wartościowych komponentów wykorzystywanych do produkcji materacy.

Bezpośrednio pod górną warstwą pianki HR zastosowano 1,5 cm warstwę maty kokosowej, która spełnia rolę regulatora twardości oraz zapewnia optymalną wentylację wewnętrzną wkładu. Mata kokosowa wykonana z surowców naturalnych jest doskonałym izolatorem pola magnetycznego i cieków wodnych.

Wkład materaca BRYZA STRONG ma właściwości ortopedyczne i perfekcyjnie wspomaga prawidłowe ułożenie kręgosłupa podczas snu. Ponadto materac ten posiada opcję wyboru twardości przy jednoczesnym zachowaniu swoich właściwości ortopedycznych – dzięki czemu spełni oczekiwania zarówno zwolenników twardej jak i miękkiej powierzchni spania , zapewniając komfortowy wypoczynek.

Pokrowiec z zamkiem rozdzielczym dostępny jest w wersjach: Poliester, Bawełna, Aloe-Vera, Silver.

 

f t g