Copyright 2019 - MebleOKEY.pl

 

BRYZA

 

Materac piankowy 3- warstwowy, dwustronny, uniwersalny, miękki o właściwościach anty-bakteryjnych, anty-alergicznych i ortopedycznych.

 

Materac zbudowany w technice warstwowej. Proces ten polega na łączeniu elementów piankowych o różnych parametrach i właściwościach.

 

Rdzeń materaca, który spełnia rolę stabilizatora, zbudowany jest z wysokogatunkowej pianki poliuretanowej T30.

 

Głównym tworzywem wkładu materaca, który zastosowano jako warstwę górną i dolną jest specjalistyczna pianka HR. Jest to wysokoelastyczna pianka, która posiada w swojej strukturze miliony komórek (małych otworków), dzięki czemu jest przewiewna oraz perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu ciała i szybko reaguje na zmiany pozycji ciała podczas snu. Porowata struktura zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu – co stanowi skuteczną zaporę dla rozwoju wszelkiego rodzaju pleśni i grzybów. Pianka HR zapewnia optymalną elastyczność punktową i tym samym właściwe podparcie kręgosłupa. Ponadto ten rodzaj pianki posiada zdolność błyskawicznego powrotu do formy pierwotnej po ustaniu nacisku. Pianka HR to jeden z najbardziej wartościowych komponentów wykorzystywanych do produkcji materacy.

 

Wkład materaca BRYZA perfekcyjnie wspomaga prawidłowe ułożenie kręgosłupa podczas snu. Pokrowiec z zamkiem rozdzielczym dostępny jest w wersjach: Poliester, Bawełna, Aloe-Vera, Silver.

 

f t g